Технічні питання:
+380955690968
+380688223511
+380731532095
Юридичні питання:
+380935036545

Побутова корупція

Українці вкрай негативно ставляться до корупції, якщо вірити тому, про що люди пишуть в інтернеті чи говорять поміж собою. Часто чуємо, що це наша чи не головна перешкода на шляху до успіху. Все велике починається з малого. Велика корупція також стартує з дрібної побутової "рішанини". Саме тому ми негативно реагуємо на ситуації, коли хтось щось хоче "порішати".

Не варто шукати "блатні" канали для вирішення питань швидшого підключення чи навіть банальної подачі заявки. Кожен учасник BRD.NET має власну зону відповідальності. Тому учасник №1 не здатен вирішити питання із зони відповідальності учасника №2. Краще контактувати через робочі номери (дзвінок, месенджер). Для того ми їх і зробили. І саме тому вони практично завжди онлайн. Робочі телефони - для робочих питань, особисті - для особистих.

У нас нема боса, який одноосібно вирішує питання. Всі рішення ми приймаємо колегіально, попередньо обговоривши проблему. Це є наш задекларований шлях. Принаймі ми намагаємося працювати саме так. Тепер уявімо ситуацію, коли людина хоче "порішати" певне питання і звертається до друга чи знайомого з BRD.NET. Друг чи знайомий опиняється у незручній ситуації, бо вирішити питання без координації з іншими учасниками BRD.NET він не в змозі, а від нього вже щось очікують.

Ніхто з учасників BRD.NET фізично не здатен самостійно підключити абонента. Ніхто з учасників не вирішує самостійно в який наступний сегмент зайде BRD.NET. Будь-які питання рано чи пізно потрапляють в наші робочі чати для обговорення. Тому немає сенсу "вибивати" з учасників BRD.NET обіцянки в приватних розмовах. Так це не працює. Звертайтеся на робочі телефони.